Spolupráce s vinaři

Vinařství Domaine Wehrle

V naší nabídce 12 druhů bílého vína

Vinařství Wehrlé se nachází v Alasasku nedaleko města Colmar ve vinařské vesni­ci Husseren-les-Châteaux. Jeho historie sahá do roku 1909, kdy zakladatel rodin­ného vinařství Adolph Wehrle koupil viniční tratě a začal pěstovat a zpracovávat vinnou révu. Vinnou révu pěstují i na viničnich tratích „Grand Cru Eichberg“ a „Grand Cru Pfersberg“, tratích, které patří do jedněch z padesáti přísně vymezených oblastí, které byly vybrány pro své zvláštní geologické a klimatické mikroklima.

V součastné době vinařství Wehrle pěstuje sedm alsaských vinných odrůd na 11 hektarech vinic a patří mezi kvalitní vinařské rodinné podniky alsaské oblasti.

zobrazit nabídku vín

Vinařství Château Haut – Blanville

V naší nabídce 11 druhů červeného vína

Vinařství Château Haut – Blanville bylo založeno manžely Nivolletovými na pozemcích zámku, který byl založen roku 1775 v St. Pargoire u Pezenas v oblasti Languedoc v jižní Franci.

Celkové pozemky panství činí 65 ha, z čehož je 47 ha vinic. Vinice se rozkládají na půdách s velmi rozličným podložím, obdarovávající místní vinnou révu nepřeberným množstvím chutí a vůní. Díky tomu se ve vinařství Haut – Blanville tvoří skvostná vína, sbírající mnohá ocenění, jak ve Francii, tak i v různých zemích Evropy.

zobrazit nabídku vín

Vinařství Domaine de la Barthe

V naší nabídce 7 druhů červeného vína

Domaine de la Barthe v městě Bezier je vinařství rodiny Eychenne, která vlastní 15 hektarů vinic a reprezentuje již třetí generaci francouzkých vinařů. Vinice jsou osázeny odrůdami jako je Muscat d´Alexandrie, Syrah, Merlot, Cabernet- Sauvignon. Filosofie rodiny Eychenne je obhospodařování vinic s respektováním přírody a v souladu tradičních technologických procesů. To zaručuje vínu, které je plné jižního slunce ušlechtilý charakter.

zobrazit nabídku vín